Shop Mobile More Submit  Join Login
×
Details

Submitted on
June 6, 2013
Image Size
921 KB
Resolution
640×480
Submitted with
Email to Sta.sh
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
925
Favourites
32 (who?)
Comments
25
Downloads
4
×
HAPPY BIRTHDAAAAAAAAAAY, JEDIIII!!! :iconlawooplz:
:iconjedieldaniel: :party:
So... yeah, I guess I just couldn't do nothing "normal" for a special occasion like this... so here it comes- my first animation! :dummy: I'm still learning how to do it (I know You can see that by just looking up, oh crap :I), so don't mind me if it's actually not that good... Yus, I was working on it since the beginning of May, so I'm just really happy it's done now and it does work (or I hope so).
I'll surely make more animations, 'cause it's so fun! Just dunno when... it just needs so much attention, time and patience ;____;
And now... Time for some polish! :D

Ok, więc... Ekhem... Od czego by tu... Beznadziejnie idzie mi składanie życzeń :| Ech... chcę dla Ciebie wszystkiego co najlepsze, więc pewnie i tak bez sensu jest tak wszystko uogólniać. Ale co tam... Życzę Ci, mój drogi, wszystkiego co najlepsze. Przede wszystkim duuużo zrowia (a tylko mi spróbuj zachorować... już ja Cię.... przytulę :threaten: ) i radości. Jeszcze chyba na niczyim szczęściu nie zależało mi tak bardzo jak na Twoim, więc wiedz, że sama dołożę wszelkich starań, żebyś tylko coraz częściej się uśmiechał. Życzę Ci również tak mało cierpienia, jak to tylko możliwe. Najlepiej oczywiście, żebyś w ogóle nie doświadczał w swoim życiu niczego przykrego, ale zgaduję, że to raczej niemożliwe... więc to będzie musiało wystarczyć ^^; Spełnienia znacznej ilości marzeń... szczególnie tych najskrytszych i tych, które i tak nigdy nawet nie będę miały szansy sie spełnić... Ech...... Co tam jeszcze... Dużo przyjaciół. Albo nie... Dużo prawdziwych przyjaciół. Albo może nie tak dużo... Albo... ech, no dobra, niech będzie, że dużo... Tylko nie zapominaj wtedy o mnie, oki? :paranoid:
Napisałabym Ci jeszcze jak dużo dla mnie znaczysz, ale... po pierwsze- to by raczej trochę zajęło .-. , a po drugie- Ty przecież i tak już to wiesz, prawda? :meow: Więc po prostu dziekuję Ci, moje słoneczko za rozjaśnianie każdego mojego dnia. Za bycie tam dla mnie, zawsze i wszędzie, kiedy tylko tego potrzebowałam... za podnoszenie mnie na duchu, wywoływanie uśmiechu na mojej twarzy, nawet w najbardziej pochmurny dzień... za mentalne ocieranie moich łez, sprawianie, że nawet największy problem zdawał się błahy, pocieszanie mnie nawet wtedy, kiedy możliwe, że na to nie zasługugiwałam... no i oczywiście za to całe zamartwianie się o mnie. Sprawiasz, że moje życie jest dużo lepsze (w końcu bez Ciebie byłoby już całkowicie pozbawione sensu). Jesteś wspaniałą osobą i najlepszym przyjacielem, jakiego można sobie wymarzyć. Chciałabym zawsze móc Cię chronić i wspierać i mam szczerą nadzieję, że w jakimś stopniu mi się to uda.
No i pamietaj o tym bezpiecznym schronieniu w moim serduszku, które już zawsze będzie należało do Ciebie. I proszę... nie zapominaj, że po prostu bardzo Cię kocham... dobrze? :blushes:
:iconbackhug:

Uch... i tak pewnie o czymś zapomniałam... nieważne.
Add a Comment:
 
:iconpinkespeon:
PinkEspeon Featured By Owner Jul 8, 2013
Aaaa świetne! :3
Reply
:iconnethernar:
Nethernar Featured By Owner Jun 10, 2013
Daaaaaaaaaaww ^^
Reply
:iconn0m1:
N0M1 Featured By Owner Jun 8, 2013  Hobbyist General Artist
Śliczne <3
Jaki program? C:
Reply
:iconbarrfind:
Barrfind Featured By Owner Jun 7, 2013  Hobbyist Artist
To takie słodkie! Aż mi serce rośnie. Przyjaźń jest magiczna. HUG ode mnie dla was oboje. ;3
Reply
:icongosianica:
Gosianica Featured By Owner Jun 7, 2013
Ta słodycz... To jest takie awwww, że aż... awww :aww:
A opis... Brak słów. Najpiękniej złożone życzenia jakie widziałam. Ech, ty to jednak masz talent do wszystkiego <3
Reply
:iconblackwhooves:
BlackWhooves Featured By Owner Jun 7, 2013
Boże ale to jest słodkie i do tego to jest animacja.....Ten art stał się 20% Fajniejszy :la: :dummy:
Reply
:iconfrukolitkaa:
Frukolitkaa Featured By Owner Jun 7, 2013  Hobbyist
Ojejku... To jest na prawdę piękne. Ten hug taki... Długi :confused:. Na prawdę się wzruszyłam widząc ten opis... Brak słów :wow:

No to ten... Cieszę się Waszym szczęściem :dummy:, jakoś sprawia mi to tyle radości że hej :la:

Co ja gadam -.-
Reply
:iconiguana14:
iguana14 Featured By Owner Jun 6, 2013  Hobbyist
I umie robić animacje! :squee:
Scootie, nie przestawaj nas zadziwiać <3

Tak czytam komentarze poniżej i nie wiem co mogę jeszcze dodać by być oryginalną, skoro moi poprzednicy tak doskonale opisali moje uczucia w stosunku do tej pracy.
Widać miłość płynącą z tego prezentu, włożony wysiłek i serce i aż mi samej zrobiło się miło, a przecież nie mnie miało to uszczęśliwić :'D
A ten opis... Jeju, niejeden wiersz i książkę już w życiu przeczytałam, niejedną łzę uroniłam, ale dawno nic mnie tak nie wzruszyło i gdybym mogła to oddałabym całą moją kasę, by umożliwić wam spotkanie :hug:

Dodatkowo fakt, że poprawiłaś tym humor nie tylko Jedielowi, ale nam wszystkim, jest po prostu niesamowity. To nie był dla mnie najlepszy dzień i jutrzejszy też nie będzie, ale kurczę, nie mogę się smucić widząc ile ciepła jest w Tobie, tej pracy, waszej znajomości.
Jak powiedział kiedyś solenizant: Nie na darmo masz słowa "Sunny" i "Hope" w imieniu.
Aż się łezka w oku kręci i człowiek też chce znaleźć taką osobę w swoim życiu, a ty dajesz na to nadzieję. Tego mi będziesz mogła życzyć na urodziny :XD:

Dzięki Scootie - za to co robisz dla wszystkich, czasem nieświadomie :heart:
Jak już raz w życiu piszę mega długi komentarz, to musi być strasznie smętny i sentymentalny :D
Reply
:iconbwghl:
BWGHL Featured By Owner Jun 6, 2013  Hobbyist General Artist
To jest przepiękne... Mój miernik słodkości pękł słodyczy zawartej w tej animacji, po prostu brak mi słów, żeby określić, jak urocze to jest :'D
Reply
:iconambi2110:
Ambi2110 Featured By Owner Jun 6, 2013
Genialne! No przepiękna animacja! Łezka się w oku kręci kiedy opis się czyta. To wspaniałe jak istota nieprzewidywalna, w tym człowiek, może mieć taką wielką nadzieję taką radość, ciepłe uczucie do drugiej osoby.. To jest po prostu przesłodkie. <33
Reply
Add a Comment: