Shop Mobile More Submit  Join Login
HAPPY BIRTHDAAAAAAAAAAY, JEDIIII!!! :iconlawooplz:
:iconjedieldaniel: :party:
So... yeah, I guess I just couldn't do nothing "normal" for a special occasion like this... so here it comes- my first animation! :dummy: I'm still learning how to do it (I know You can see that by just looking up, oh crap :I), so don't mind me if it's actually not that good... Yus, I was working on it since the beginning of May, so I'm just really happy it's done now and it does work (or I hope so).
I'll surely make more animations, 'cause it's so fun! Just dunno when... it just needs so much attention, time and patience ;____;
And now... Time for some polish! :D

Ok, więc... Ekhem... Od czego by tu... Beznadziejnie idzie mi składanie życzeń :| Ech... chcę dla Ciebie wszystkiego co najlepsze, więc pewnie i tak bez sensu jest tak wszystko uogólniać. Ale co tam... Życzę Ci, mój drogi, wszystkiego co najlepsze. Przede wszystkim duuużo zrowia (a tylko mi spróbuj zachorować... już ja Cię.... przytulę :threaten: ) i radości. Jeszcze chyba na niczyim szczęściu nie zależało mi tak bardzo jak na Twoim, więc wiedz, że sama dołożę wszelkich starań, żebyś tylko coraz częściej się uśmiechał. Życzę Ci również tak mało cierpienia, jak to tylko możliwe. Najlepiej oczywiście, żebyś w ogóle nie doświadczał w swoim życiu niczego przykrego, ale zgaduję, że to raczej niemożliwe... więc to będzie musiało wystarczyć ^^; Spełnienia znacznej ilości marzeń... szczególnie tych najskrytszych i tych, które i tak nigdy nawet nie będę miały szansy sie spełnić... Ech...... Co tam jeszcze... Dużo przyjaciół. Albo nie... Dużo prawdziwych przyjaciół. Albo może nie tak dużo... Albo... ech, no dobra, niech będzie, że dużo... Tylko nie zapominaj wtedy o mnie, oki? :paranoid:
Napisałabym Ci jeszcze jak dużo dla mnie znaczysz, ale... po pierwsze- to by raczej trochę zajęło .-. , a po drugie- Ty przecież i tak już to wiesz, prawda? :meow: Więc po prostu dziekuję Ci, moje słoneczko za rozjaśnianie każdego mojego dnia. Za bycie tam dla mnie, zawsze i wszędzie, kiedy tylko tego potrzebowałam... za podnoszenie mnie na duchu, wywoływanie uśmiechu na mojej twarzy, nawet w najbardziej pochmurny dzień... za mentalne ocieranie moich łez, sprawianie, że nawet największy problem zdawał się błahy, pocieszanie mnie nawet wtedy, kiedy możliwe, że na to nie zasługugiwałam... no i oczywiście za to całe zamartwianie się o mnie. Sprawiasz, że moje życie jest dużo lepsze (w końcu bez Ciebie byłoby już całkowicie pozbawione sensu). Jesteś wspaniałą osobą i najlepszym przyjacielem, jakiego można sobie wymarzyć. Chciałabym zawsze móc Cię chronić i wspierać i mam szczerą nadzieję, że w jakimś stopniu mi się to uda.
No i pamietaj o tym bezpiecznym schronieniu w moim serduszku, które już zawsze będzie należało do Ciebie. I proszę... nie zapominaj, że po prostu bardzo Cię kocham... dobrze? :blushes:
:iconbackhug:

Uch... i tak pewnie o czymś zapomniałam... nieważne.
Add a Comment:
 
:iconpinkespeon:
PinkEspeon Featured By Owner Jul 8, 2013
Aaaa świetne! :3
Reply
:iconnethernar:
Nethernar Featured By Owner Jun 10, 2013
Daaaaaaaaaaww ^^
Reply
:iconn0m1:
N0M1 Featured By Owner Jun 8, 2013  Hobbyist General Artist
Śliczne <3
Jaki program? C:
Reply
:iconbarrfind:
Barrfind Featured By Owner Jun 7, 2013  Hobbyist Artist
To takie słodkie! Aż mi serce rośnie. Przyjaźń jest magiczna. HUG ode mnie dla was oboje. ;3
Reply
:icongosianica:
Gosianica Featured By Owner Jun 7, 2013
Ta słodycz... To jest takie awwww, że aż... awww :aww:
A opis... Brak słów. Najpiękniej złożone życzenia jakie widziałam. Ech, ty to jednak masz talent do wszystkiego <3
Reply
:iconblackwhooves:
BlackWhooves Featured By Owner Jun 7, 2013
Boże ale to jest słodkie i do tego to jest animacja.....Ten art stał się 20% Fajniejszy :la: :dummy:
Reply
:iconfrukolitkaa:
Frukolitkaa Featured By Owner Jun 7, 2013  Hobbyist
Ojejku... To jest na prawdę piękne. Ten hug taki... Długi :confused:. Na prawdę się wzruszyłam widząc ten opis... Brak słów :wow:

No to ten... Cieszę się Waszym szczęściem :dummy:, jakoś sprawia mi to tyle radości że hej :la:

Co ja gadam -.-
Reply
:iconiguana14:
iguana14 Featured By Owner Jun 6, 2013  Hobbyist
I umie robić animacje! :squee:
Scootie, nie przestawaj nas zadziwiać <3

Tak czytam komentarze poniżej i nie wiem co mogę jeszcze dodać by być oryginalną, skoro moi poprzednicy tak doskonale opisali moje uczucia w stosunku do tej pracy.
Widać miłość płynącą z tego prezentu, włożony wysiłek i serce i aż mi samej zrobiło się miło, a przecież nie mnie miało to uszczęśliwić :'D
A ten opis... Jeju, niejeden wiersz i książkę już w życiu przeczytałam, niejedną łzę uroniłam, ale dawno nic mnie tak nie wzruszyło i gdybym mogła to oddałabym całą moją kasę, by umożliwić wam spotkanie :hug:

Dodatkowo fakt, że poprawiłaś tym humor nie tylko Jedielowi, ale nam wszystkim, jest po prostu niesamowity. To nie był dla mnie najlepszy dzień i jutrzejszy też nie będzie, ale kurczę, nie mogę się smucić widząc ile ciepła jest w Tobie, tej pracy, waszej znajomości.
Jak powiedział kiedyś solenizant: Nie na darmo masz słowa "Sunny" i "Hope" w imieniu.
Aż się łezka w oku kręci i człowiek też chce znaleźć taką osobę w swoim życiu, a ty dajesz na to nadzieję. Tego mi będziesz mogła życzyć na urodziny :XD:

Dzięki Scootie - za to co robisz dla wszystkich, czasem nieświadomie :heart:
Jak już raz w życiu piszę mega długi komentarz, to musi być strasznie smętny i sentymentalny :D
Reply
:iconbwghl:
BWGHL Featured By Owner Jun 6, 2013  Hobbyist General Artist
To jest przepiękne... Mój miernik słodkości pękł słodyczy zawartej w tej animacji, po prostu brak mi słów, żeby określić, jak urocze to jest :'D
Reply
:iconambi2110:
Ambi2110 Featured By Owner Jun 6, 2013
Genialne! No przepiękna animacja! Łezka się w oku kręci kiedy opis się czyta. To wspaniałe jak istota nieprzewidywalna, w tym człowiek, może mieć taką wielką nadzieję taką radość, ciepłe uczucie do drugiej osoby.. To jest po prostu przesłodkie. <33
Reply
:iconnniepelnosprytna:
Nniepelnosprytna Featured By Owner Jun 6, 2013
Zaraz padnę, to jest taakie urocze! :nuu: Ta animacja i opis... Jejuś, wyobrażam sobie Jego radość...
Zgadzam się z Kasiatą, to jest takie ciepłe~ Przepiękne :')
Reply
:iconbaldmoose:
BaldMoose Featured By Owner Jun 6, 2013  Hobbyist Digital Artist
Wszystko co powiedział Królik, mogłabym powiedzieć i ja. To znaczy: wiedziałam, że twój prezent dla niego to będzie coś więcej, jednak... po prostu wow. Nie mogę przestać na to patrzeć i się uśmiechać :happycry:
No bo... proszę Cię. Oboje jesteście niesamowici i patrzenie na dowody Waszej tak silnej więzi sprawiają mi po prostu tak niesamowitą przyjemność, radość... to jest takie przyjemne, ciepłe uczucie, którego nigdy w życiu nie doświadczyłam w stosunku do innych osób, a Wy... no, po prostu wiedzcie, że życzę Wam powodzenia. Jesteście oboje świetnymi ludźmi i... obyście się w końcu kiedyś, do cholery spotkali, kurdesz, zafunduję Wam to spotkanie ;_;
Reply
:iconscootie-wootie:
scootie-wootie Featured By Owner Jun 29, 2013  Hobbyist General Artist
I wreszcie odpisując na ten nawał komentarzy dotarłam do Twojego... jednego z tych, który zmusza mnie do płaczu, za każdym razem, kiedy go czytam :happycry:
I aż nie wiem co powiedzieć... serio... nie mam pojęcia ;__; Jestem Ci taka wdzięczna za te wszystkie miłe słowa... one tak dużo dla mnie znaczą... Argh... Aż mam ochotę znowu się popłakać ze wzruszenia ;n;
Dziękuję Ksiu... tak bardzo Ci dziękuję... :iconglomp1plz::iconglomp2plz:
Reply
:iconfluttershow:
Fluttershow Featured By Owner Jun 6, 2013  Hobbyist Traditional Artist
AAAAAA JAKIE TO SŁODKIE JEJU NO NIE MOGĘ <3
Reply
:iconscootie-wootie:
scootie-wootie Featured By Owner Jun 29, 2013  Hobbyist General Artist
Aww, dziękuję bardzo <3
Reply
:iconjedieldaniel:
JedielDaniel Featured By Owner Jun 6, 2013  Hobbyist Traditional Artist
:jawdrop:
Moja szczęka... po prostu opadła, jak to zobaczyłem... W życiu nie spodziewam się czegoś tak słodkiego i oryginalnego... po prostu nie dałaś mi szans na to wpaść...
To jest niesamowite! :squee: Animacja!!! Boże, nie wierzę, w to co widzę normalnie! I tak słodko mnie objęłaś... och Scootie jak Ty potrafisz sprawić, ze czuję się wyjątkowy... :Glomp:

A potem przeczytałem opis i... i... aż mi łzy wzruszenia napłynęły do oczy :happycry: Ja... nie wiem co napisać... Jesteś najlepszą przyjaciółką, jaką mógłbym mieć... nie, jaką ktokolwiek mógłby mieć! I czytam i widzę, ze Twoje życzenia dla mnie płyną prosto z tego słodkiego, czystego serduszka :heart:
Ale nie ważne ilu będę miał przyjaciół, Ty zawsze będziesz dla mnie najważniejsza, bo jak sama napisałaś najważniejsi są Ci "prawdziwi" przyjaciele, a ja już się przekonałem jak prawdziwe są Twoje uczucia i jak zawsze sam mogę na Ciebie liczyć.

Och Scootie... po prostu dziękuję... tak bardzo, jak tylko potrafię, z całego serca dziękuję... i pamiętaj, ja tez Cię kocham, moja droga Scootiś...
:iconcuddleplz:
Reply
:iconscootie-wootie:
scootie-wootie Featured By Owner Jun 29, 2013  Hobbyist General Artist
Ojej... przepraszam... nie chciałam, żeby przez to zaczęła Cię boleć szczęka :worry: może ją ucałuję, żeby już nie bolała? :smooch:
Uff, naprawdę się nie domyślałeś co to może być? Bo wiesz, prawdę mówiąc to trochę się bałam, że powiedziałam za dużo i od razu na to wpadniesz ^^; Ale jeśli nie... to dobrze. Pierszy raz udało mi się nie zepsuć niespodzianki :dummy:

Och, nawet nie wiesz jak mnie to cieszy... W końcu Ty jesteś taki wyjątkowy i tak bardzo zasługujesz na to, by się tak czuć... Tak dużo znaczą dla mnie chwile, kiedy mogę sprawić, że czujesz się trochę lepiej... :tighthug:

I oczywiście nie przepuścisz okazji, by trochę mnie rozpuścić... Cały Ty :aww:
Ale ja wcale nie jestem taką dobra przyjaciółką... Nie dla wszystkich. Chciałabym być lepsza... o wszystkich bardziej się troszczyć... ale nie potrafię :( Jest tyle osób, którym poświęcam za mało uwagi i tyle, do których niekiedy kończy mi się już cierpliwość. Czasami tak mnie to przytłacza, że już nawet nie potrafię niczego nawet normalnie przemyśleć. I wtedy zjawiasz się Ty. Gotowy by mnie pocieszyć, pozbierać moje myśli, dostrzec to, czego ja wcześniej nie widziałam. Wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć... że zawsze i przed wszystkim mnie ochronisz. A kiedy Twoje cały czas rozłożone nade mną skrzydełka przez przypadek też zostaną zranione, tak dzielnie próbując mnie obronić... delikatnie je złożysz i pozwolisz mi całkowicie przykryć się moimi skrzydełkami. Nie są może takie silne i wytrzymałe jak Twoje... ale obiecuję, że zrobią wszystko, żeby nic Ci się nie stało. Zamknę Cie przed światem i już niczemu nie pozwolę Cię skrzywdzić :no:

Ja... ja też dziękuję... za to, że jesteś. Nie wiem co by ze mną było, gdyby nie Ty. Jesteś dla mnie taki ważny... I nie martw się. Na pewno o tym nie zapomnę. Twoja miłość to w końcu taki cenny dar... i dobrze wiem, że tak naprawdę nigdy już nie znajdę nic cenniejszego. Chcę, żebyś wiedział jak dużo dla mnie znaczysz... a przede wszystkim... jak dużo znaczy to, że pozwoliłeś mi się pokochać :blushes: I, że nie mam zamiaru z tego przywileju nigdy rezygnować... Już zawsze będę Cię kochać... nawet jeśli to ma się wiązać z bólem. Zniosę to wszystko... tylko proszę, bądź szczęśliwy... dobrze?
:iconbackhug:
Reply
:iconjedieldaniel:
JedielDaniel Featured By Owner Jun 30, 2013  Hobbyist Traditional Artist
Och... jak ręką odjął... :iconmeltplz:
Serio, małe wskazówki tu i tam, spodziewałem się, ze to nie będzie do końca zwykły rysunek, ale szczerze powiedziawszy nie wiedziałem co to może być... nigdy nie spodziewałbym się całej animacji! :wow: Po prostu wzięłaś mnie kompletnie z zaskoczenia :nod:

Scootie, jesteś tylko jedną osobą, nie jesteś w stanie pomóc wszystkim i się ze wszystkimi przyjaźnić... chciałbym, zeby to było możliwe, ale nie jest :petting: Ale cieszę się, ze w takich chwilach, mogę być tam dla Ciebie... pomóc Ci :huggle: I zawsze będę starał się osłaniać Cię moimi skrzydłami... i jestem Ci tak wdzięczny, ze Ty też... chcesz chronić mnie... dzięki temu... naprawdę czuję, ze mogę więcej znieść...

Och moja kochana Scootiś :aww: Ja już jestem szczęśliwy, ze obdarzyłaś mnie tak silnym i głębokim uczuciem... i nie mogę już być chyba bardziej szczęśliwy... ale pamiętaj, ze jeszcze znajdziesz... coś jeszcze piękniejszego... i naprawdę Ci tego życzę...
:iconsweethugplz:
:whisper:Ja... wiem Scootie... ja wiem... :happycry:
Reply
:iconmaslozerca:
Maslozerca Featured By Owner Jun 6, 2013
Aww, jakie to słodkie <3 To takie no awww dfkjsdnf
Animacja wyszła ci świetnie o: I to jak na pierwszy raz! Podziwiam (◡‿◡✿)
Reply
:iconscootie-wootie:
scootie-wootie Featured By Owner Jun 29, 2013  Hobbyist General Artist
Dzięki wielkie. To dużo dla mnie znaczy :heart: :meow:
Reply
:iconsheepypie:
SheepyPie Featured By Owner Jun 6, 2013  Hobbyist Traditional Artist
Błogosławię Wam moi Kochani :love:
Reply
:iconscootie-wootie:
scootie-wootie Featured By Owner Jun 29, 2013  Hobbyist General Artist
Och... dziękuję bardzo :blushes:
Reply
:iconthe-croolik:
The-Croolik Featured By Owner Jun 6, 2013
Prezent jest nieziemski :wow: Spodziewałem się jakiegoś niezwykle zawiłego arta, a tu taka niespodzianka :jawdrop: to jest tak słodkie, że aż mam cukrzycę i jednocześnie tak słodkie, że powstrzymuje mnie od zejścia na cukrzycę :happycry: Opis przeczytam jak będę miał chwilę czasu ^^; a co do pracy to jeszcze szukam lewarka by zebrać szczękę z ziemi, zniewalające mimo prostoty i jak na twój styl to superb słodkie :D Teraz jeszcze kupić Jedielowi cyfrową ramkę i będzie mógł sobie to powiesić na ścianie :happybounce: wzruszyłem się, nie wiem czemu :happycry:
Reply
:iconscootie-wootie:
scootie-wootie Featured By Owner Jun 29, 2013  Hobbyist General Artist
Aww, naprawdę? :aww: Przyznam szczerze, że na początku (znaczy się jakieś kilka miesięcy temu, kiedy zaczęłam planować ten urodiznowy prezent) myślałam nad dosyć zawiłym artem. Pewnie jeszcze wrócę do tego pomysł, ale tym razem musiałam zrobić coś bardziej wyjątkowego :blushes:
Och, tak bardzo Ci dizękuję Crooliczku :tighthug: Jak wszyscy się tak przez to zaczęli wzruszać, to aż mi się samej płakać zachciało :happycry:
Wreszcie udało mi się odpisać! Boże, jaka ja jestem powolna ;n;
Reply
:iconthe-croolik:
The-Croolik Featured By Owner Jun 29, 2013
Yay, wiedziałem, że ci się uda :squee: a twój komentarz tam wyżej dla jediela :happycry: doprowadził mnie do łez, wy naprawdę jesteście stworzeni dla siebie, tak pozytywne emocje płyną z tego komentarza, że :hug: Nie mogę po prostu ^^ nawet nie wiesz jak się dla was cieszę z racji tego 20-tego Lipca :squee:
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
June 6, 2013
Image Size
921 KB
Resolution
640×480
Submitted with
Email to Sta.sh
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
1,088
Favourites
31 (who?)
Comments
25
Downloads
4
×